Betonové jímky jsou vám k dispozici na Moravě i v Čechách

Rozhodli jste se, že si postavíte útulnou chaloupku, kde budete trávit víkendy nebo celé prázdniny? Jestliže v místě, kde stojí, není kanalizace, bude nutné, abyste odpadní vody „posílali“ do jímky. Jde o rozměrné a těžké betonové zařízení, které vám bude sloužit mnoho let. Jestli máte starost, jak ji k vám dopravíte, nebojte se. Existuje firma, která vám ji vyrobí i doveze tam, kde si budete přát.

Kvalitní betonové jímky

Na našem trhu najdete společnost dobrezumpy.cz, která se zabývá výrobou betonových jímek, nádrží na vodu, septiků po mnoho let. Ví, jak tento typ zboží vyrobit, aby po pár letech nezačalo docházet k jeho drolení, praskání a podobně. Potřebujete-li např. betonové jímky Ostrava, můžete se na ni směle obrátit. Rázem budete moci zachytávat odpadní vodu vznikající při spláchnutí, mytí nádobí nebo mytí se ve vaně.

Její jímky mají velikost až do 12 m3. Jestliže byste potřebovali větší model, lze je snadno propojit a získat dostatečně velký požadovaný objem. Tak, jako je můžete použít k zadržování odpadní vody, dají se použít i vybudování dostatečně velkého sklepa nebo k zachytávání dešťové vody, a tu využít k polévání zahrady, ke splachování do WC atd.

Jímky neboli žumpy od dobrezumpy.cz jsou certifikovány a k výrobě je používán prvotřídní vyztužený beton. Díky tomu jsou odolné, pevné a mají velmi dlouhou životnost. Prefabrikovaná jímka či žumpa je natřena speciálním penetračním nátěrem. Jímku vám nejen prodají, ale také vám je přivezou kdekoli v rámci ČR. Vy si jen připravíte stavební jámu, do níž bude betonová jímka uložena hydraulickým ramenem. Takže ani betonové jímky Olomouc, Zlín, Praha, Mladá Boleslav, Písek… není problém. Uložení je navíc součástí ceny. Jímky se dají instalovat na místa s různými zeminami, jen je potřeba domluvit se předem a zvýšit odolnost a pevnost jímky v případě potřeby zesílením vrchní desky. Tak se zvýší i její nosnost a odolnost vůči zemním tlakům.

Kontaktujte dobrezumpy.cz a vyberte si jímku neboli žumpu, která vám bude postačovat. Určitě budete spokojeni jak s přístupem společnosti, usazením jímky, tak s jímkou samotnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *