Potřebujete regál? Žádný problém

Bez přehledných a výborně organizovaných úložných systémů se dnes obejde málokdo. Využívají se v domácnostech, obchodech, skladovacích a průmyslových objektech. Čím více věcí máte, tím důmyslnější mechanismus potřebujete.

Materiál je důležitý

Ještě jste se nerozhodli, z jakého materiálu bude váš budoucí regál? Poradíme vám. Mezi nejhlavnější používané materiály patří dřevo a ocel. Při výběru můžete narazit i na plastové regály, ale ty se hodí spíše pro domácí použití a malou zátěž. Kde využijete dřevěné regály? Prakticky kdekoliv, kde je potřeba skladovat výrobky menší hmotnosti. Jsou levnější, avšak náročnější na následnou údržbu, protože jak známo, o dřevo je třeba pravidelně pečovat.

Do skladů se hodí ocel

Jste-li majitelem skladu nebo obchodního prostoru, určitě dejte přednost ocelovým konstrukcím, které vydrží prakticky vše. Jsou perfektně univerzální a chlubí se širokým záběrem použití. Rovněž systém jejich montáže je přívětivější. Ocelové regálové systémy se konstruují tak, abyste s nimi měli co nejméně práce. Obejdete se dokonce bez šroubků. Ocel vám zajistí extrémní pevnost, stabilitu a obdivuhodnou nosnost.

Vybírejte regály na míru

Samozřejmě si můžete pořídit regály sériové výroby, ovšem větší pohodlí vám poskytnou regály na míru. V tomto ohledu se spolehněte na služby firmy L.L. TRADE, která se dlouhodobě zabývá problematikou vybavení obchodů a skladů. Proč tuto nabídku využít? Protože si můžete nadiktovat vše, co potřebujete. Všechna přání budou bez diskuzí splněna. Ať už vás zajímá nízká cena, jednoduchá téměř bezpracná montáž nebo možnosti rozšíření dle potřeby, vše bude dle vašich představ. Společnost působí po celé České republice a v případě potřeby vám regály na míru doručí třeba v noci. No uznejte sami, to vám žádný obchodní řetězec pro kutily nikdy nenabídne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *