Vyberte si nová garážová vrata a perfektně je slaďte s domem

Při stavbě či rekonstrukci domu chcete vybrat něco víc než jen klasický standard. Na trhu vás ohromují designově perfektní produkty, avšak nezapomínejte především na jejich podstatu a funkčnost. Ať již vybíráte garážová vrata, rolety či žaluzie, vždy by měly splňovat nejvyšší nároky na vaši ochranu. Velké odlišnosti můžete pozorovat při ovladatelnosti jednotlivých typů, což samozřejmě vychází ze samotného zpracování produktu. A z jakých typů vybírat?

Základní srovnání garážových vrat

Jednotlivé typy garážových vrat se liší především způsobem ovládání, typem posunu a nárokem na místo. Při náročném každodenním téměř nepřetržitém provozu oceníte spolehlivá průmyslová vrata, avšak ty pro domácnosti splňují vysoce naddimenzované požadavky. Při rekonstrukci domu se vyplatí spíše zvážit variantu sekčních či roletových vrat, čímž se naprosto vyhnete stavebním úpravám. Výhodou roletových vrat je především princip rolety, která se roluje nad stavební otvor, a vy tak získáváte místo na úložné prostory. Další variantou jsou posuvná garážová vrata umožňující i částečné otevření pro průchod. Touto volbou můžete šikovně vyřešit vrata a dveře v jednom. A na závěr nesmíme zapomenout zmínit klasiku v podobě dvoukřídlových vrat nacházejících si i po letech své příznivce. Jedničkou na trhu garážových vrat je jednoznačně největší český výrobce Lomax, který je dodává přímo na míru. V nabídce má obsáhlou řadu produktů vyráběných z kvalitních materiálů ze zemí Evropské unie. Záleží jen na vás, jaký typ si zamilujete. A to vyloženě doslova. Nová vrata Lomax totiž rozhodně nezapomínají na estetiku, a proto jsou nabízena v široké škále barev a dekorů, které lze libovolně kombinovat. Bezpochyby splní i ty vaše nejnáročnější požadavky.

Nechte si poradit od odborníků a slaďte si celý dům

Garážová vrata vybírejte také s ohledem na vnější estetiku domu. Perfektně k nim budou ladit předokenní venkovní rolety i dveře od společnosti Lomax pořízené ve stejném dekoru. Vsaďte na kvalitu a nechte si poradit od týmu odborníků. Postačí zaslat nezávaznou poptávku a odborníci vás kontaktují s cenovou nabídkou a návrhem vám ušitým na míru. Tak neváhejte a kontaktujte přímo prodejce na www.lomax.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *