Auto, jedině do garáže

 

 

V současné době je auto nezbytností. Pokud jste však již ochotní vložit tolik peněz do samotného vozu, určitě byste měli investovat také do jeho uložení. Ideálním řešením jsou proto garáže. Nejen, že se tak nebudete muset bát krádeže, poškrábání či dokonce nabourání auta v případě, že by stálo venku, pokud vaše auto garážujete, výrazně tak navíc také zvýšíte jeho životnost, především jeho karoserie. V našich zeměpisných podmínkách se prostě nevyhnete zimním nasoleným silnicím. Ty však pro motoristy představují noční můru, protože sůl dokáže dokonale rozežrat i kov. Jestliže ale po každé cestě uložíte auto do garáže, stačí, když podběhy vypláchnete, nebo nasolený sníh jednoduše odtaje.

Nabídka garážových vrat

Nedílnou a dost podstatnou součástí každé garáže jsou i garážová vrata. Jak si tedy vybrat ty nejvhodnější? Vzhledová stránka zřejmě není zas tak podstatná, důležité je, aby nenarušovaly celkové vzezření domu. Mnohem více se u nich řeší způsob otevírání. Ten musí splňovat všechny vaše nároky a odpovídat vaším zvykům. Jestliže tedy máte v garáži dostatek místa, není co řešit, pořiďte si rolovací garážová vrata, která zabírají místo u stropu, ale máte zcela volný postraní prostor. Jednoduše zmáčknete tlačítko a dveře složené z jednotlivých hliníkových lamel se během chvilky srolují. Alternativou jsou potom dvoukřídlá garážová vrata. I ty mohou být v provedení s elektrickým, či bez elektrického pohonu. Na rozdíl od rolovacích vrat nepotřebují žádné místo u stopu, a hodí se tedy do nízkých garáží.

Sekční garážová vrata

V poslední době jsou však jedním z nejoblíbenějších produktů sekční garážová vrata z Ostravy či Třince. Ty také zajíždějí pod strop garáže, ale nerolují se jako lamely, takže zaberou méně prostoru. Díky použitým materiálům mají navíc skvělé izolační vlastnosti a můžete si vybrat z velkého množství barevného provedení či imitace dřeva. Pořiďte si například sekční garážová vrata Kružík.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *