Moderní kancelářský nábytek: Když se design snoubí s funkčností

Kanceláře patří doslova mezi výkladní skříně mnohých firem. Nejen samotné budovy, ale především vybavení dokážou upoutat pozornost všech obchodních partnerů anebo zákazníků. I proto se vyplatí klást na výbavu těchto prostor velký důraz. My se zaměříme hlavně na samotný kancelářský nábytek, který může vypadat opravdu skvostně. Zapomínat při jeho nákupu nelze ani na funkčnost. Vždyť v takovém kancelářském křesle sedí zaměstnanci často celé dny a potřebují se cítit maximálně komfortně.

Bytelný stůl jako základ

Jestliže vybíráte stoly a stolky, rozhodně se vyplatí vsadit na takový, který bude maximálně bytelný. Jakékoli výkyvy jsou prakticky nemyslitelné. Počítač musí mít na pracovní desce naprosto pevnou pozici. I proto je nezbytné volit provedení z masivního dřeva, případně z lamina, jež bude ale skutečně pevné. Co se týká designu, optimální je vybírat nějaké originální dekory třeba i v tmavším odstínu. Letokruhy vypadají moc zajímavě a v kombinaci s tmavými kancelářskými židlemi či křesly není co řešit.

Myslete nejen na svá záda

Otázka zní jasně. Jak přežít práci s počítačem? Ani odpověď není složitá. Zvolit je zapotřebí kvalitní kancelářské křeslo. Jeho výběr není jednoduchý, v potaz je totiž zapotřebí brát hned několik aspektů. Tím základním je pevná konstrukce. Její součástí musí být bytelná základna s kolečky. Ta je třeba vybírat podle tvrdosti povrchu. Zatímco na dlažbu se hodí měkčí silikonová, na vinylovou podlahu postačí tvrdá plastová. Hodně důležitou soli hrají i další kritéria. Jmenovat bychom mohli kupříkladu přítomnost bederní opěrky a také opěradla hlavy a loktů. I z hlediska designu lze najít doslova skvosty. Podívat se na kancelářské židle a křesla můžete do nabídky eshopu Atan.cz. K dispozici je tady spousta modelů kancelářského nábytku, z nichž si jistě vyberete takové, jež budou vaší kanceláři slušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *