Philips Hue rozšiřuje své produkty o nová svítidla i možnosti ovládání

Philips Hue se v posledních letech stává synonymem pro inteligentní osvětlení. Své produkty neustále vylepšuje a rozšiřuje o další možnosti. Díky Philips Hue si tak můžete jednoduše vytvořit požadovanou atmosféru prostřednictvím svého mobilního telefonu nebo tabletu. V nedávné době představila společnost Philips Lighting další řadu designových svítidel, dálková ovládání a pohybové senzory, které jsou kompatibilní s aplikací Philips Hue.

Osvětlení Philips Hue již v mnoha domácnostech nahradilo celou řadu svítidel, která měla pomoci tvořit správnou atmosféru. Nyní stačí jednoduše nastavit barvu, teplotu a intenzitu každého svítidla jediným kliknutím v mobilní aplikaci.

Pohybový senzor – novinka, na kterou se dlouho čekalo

Jedním z dlouho očekávaných přírůstků v možnostech, jak lze ovládat osvětlení Philips Hue, je pohybový senzor, který je s aplikací kompatibilní. Doposud nebylo možné ovládat jedno svítidlo současně pohybovým senzorem i mobilní aplikacíPhilips Lighting proto nyní představil bezdrátový pohybový senzor, který je napájen baterií a který může být díky nainstalovanému magnetu umístěn i na jakémkoliv kovovém povrchu. Jeden Bridge může být propojen s až 12 pohybovými senzory Hue, a tak můžete senzory s přehledem pokrýt prakticky celou svou domácnost.

Bodovka Perfect fit

Rodina žárovek Philips Hue White ambiance se v nedávné době rozrostla o novou bodovou žárovku GU-10 Perfect fit, kterou lze použít do podhledů, nástěnných, závěsných, stolních i přenosných svítidel. Oproti původní řadě Philips Hue White dokáže bodovka měnit barvu světla. Plně utlumitelnou bodovou žárovku lze napojit na pohybový senzor i k mobilní aplikaci Hue.

Moderní svítidla pro domácnost v každém stylu

Svítidla, která se dají prostřednictvím Bridge jednoduše připojit k aplikaci Philips Hue, se v nedávné době rozšířila o další řadu nástěnných, stropních a stolních svítidel. Nové osvětlení si tak již můžete vybrat přesně podle toho, jaký máte vkus nebo co se hodí právě do vaší domácnosti. Svítidla vám nabízí široké spektrum bílého světla od studeného až po teplé bílé se světelným tokem až 3 000 lm.

Montáž světel i jejich připojení k aplikaci jsou velmi jednoduché. K ovládání svítidel můžete použít buď zmíněnou aplikaci, nebo přenosný bezdrátový stmívač, který je automaticky přednastaven na čtyři často používané světelné režimy – pro čtení, relax, koncentraci nebo povzbuzení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *