Sada nožů Royalty line najde uplatnění v každé kuchyni

Chcete mít v kuchyni sadu profesionálních nožů  a krájet s nimi jako šéfkuchař? Pak si pořiďte sadu nožů Royalty Line a buďte v kuchyni za krále.

Co vše je v sadě, kterou si můžete zakoupit?

Najdete zde hned 5 nožů a ocelovou škrabku. Zároveň dostanete také box, do kterého to vše uložíte.

Nože si můžete vybrat v 5-ti barevných kombinacích a to především proto, že výrobce moc dobře ví, že každý má jinou kuchyň a ladí do ní výbavu v různých barvách. Volit můžete svou oblíbenou barvu z těchto: černou, červenou, bílou, žlutou, nebo světle fialovou.

Jaké nože v sadě najdete?

Budete mít pomocníky na všechno.

Nůž šéfkuchaře je ta nejlepší volba pro krájení a sekání, dělení velkých kusů masa a vhodný je také k rozmačkávání česneku.

Využijete určitě i porcovací nůž.

Dále je tu pak plátkovací neboli filetovací nůž, který se používá na okrajování masa, krájení na plátky a k přípravě filetů.

Nechybí nůž na pečivo, je vhodný pro pohodlnému krájení chleba, rohlíků atd, což umožňují „zoubky“.

Menší nůž je ideální na krájení zeleniny, ale i masa, pokud nechcete používat velký nůž.

Se škrabkou bez námahy oloupete zeleninu a ovoce.

Dokonalé provedení

Rukojeť Wave design má vylepšenou protiskluzovou funkci, velmi pohodlně se drží a to díky silikonem potažené rukojeti, čepel je potažená keramickým povrchem. Rukojeť je navíc potažena antibakteriální vrstvou. Nože jsou velmi ostré a dobře se s nimi krájí. Budete si připadat jako opravdový profesionál.

Získejte i vy 5 nožů a škrabku vysoké kvality Switzerland, součástí je také praktický box. Vyzkoušejte luxusní a kvalitní zpracování. Dopřejte si i vy kvalitu za super cenu. Můžete je mít buď ve vlastní kuchyni, nebo tyto nože švýcarské kvality můžete věnovat někomu blízkému, komu byste rádi udělali radost. Nože jsou věcí, na které bychom neměli šetřit, ale zde dostanete kvalitu za super cenu.