CleanMaxx: Mokré čištění v pohodlí domova

Máme pro vás lehký, výborně ovladatelný a velice účinný domácí mokrý čistič na koberce. Za německou kvalitu můžeme ručit. Zvládne nejen kvalitně díky turbokartáčům vyšamponovat běžně zašpiněný koberec, ale poradí si i se zažranou špínou nebo zaprášeným kobercem po malování nebo po pylové sezóně. A to vše za cenu dvou pronájmů drahého přístroje, nebo za cenu kvalitního obyčejného vysavače. A my jsme si jisti, že tento přístroj už jen díky hezkému designu a výtečné účinnosti a ovladatelnosti, nezůstane stát v koutě, ale stane se platným členem uklízecí čety v domácnosti. Váží pouhých 8 kilogramů a je koncipován do atraktivního vzhledu, průhledné nádobky dávají dokonalý přehled o tom, co se děje s čistou i špinavou vodou a čištění koberce se stává zábavou.

Koberce jako v bavlnce

Už nemusí být pravda, že alergici se nutně musí vzdát koberců, protože CleanMaxx tr 3365 dokáže se špínou v koberci a prachem, jež zapadá za jednotlivá vlákna, pořádně zatočit. Poradí si i se zašlapanými chlupy od domácích mazlíčků, s koberci, které jsou vyloženě zátěžové na chodbách, verandách a na místech, kde stačí málo, aby se umazaly.

Při pravidelném úklidu obyčejným vysavačem a občasném mokrém úklidu Cleanmaxxem bude každý koberec nejen hedvábně čistý a jemný, ale také zachováte jeho původní barvy a každým takovým úklidem se „načechrá“, takže vám déle vydrží jako nový.

Jeden šampon dostanete rovnou ke CleanMaxxu, další si pak můžete koupit běžně v obchodech nebo drogeriích. Stačí si jen vybrat! Dávkuje se jednoduše, doplňuje se vodou po rysku v horní nádobce. V úvodní přípravě nemůžete udělat chybu, a navíc tu máme návod v češtině, takže si všechno můžete v klidu překontrolovat.

Úklid poté nádherně provoní domácnost a koberec zbaví prachu a běžně navrstvené špíny. Špinavou vodu jednoduše vylejete ze spodní nádobky. Bude se vám doma lépe dýchat. Nádobky necháte vyschnout a je hotovo!

Nejen na koberce, využijete ho po celý rok!

Ale užijete ho i v případě, že nemáte doma celoplošné koberce. Skvěle totiž vyčistí i menší koberce, předložky, podložky, podsedáky, koupelnové sety nebo čalouněný nábytek na sedací části – přístroj pracuje totiž pouze vodorovně, na klenuté plochy musíte užít jiné typy, například parních čističů. Skvěle se takto dají oživit i postelové matrace nebo matrace z letních lehátek. Všechno čisté a zase jako nové!

 

Nelámejte si hlavu s údržbou: Lámeme si ji za vás

Náhradní díly? Máme pro vás plnou podporu a všechny náhradní díly na požádání pořídíte u nás. První dva roky je přístroj v záruce a kdyby se náhodou něco pokazilo, o vše se postaráme. A poté u nás budete mít vždy záruku náhradních dílů. Léty prověřený čistič koberců CleanMaxx patří ovšem k těm kvalitnějším a vynikají především jednoduchou péčí o celý přístroj.

A s čím vším si poradí? Mastnota i chlupy

Vyčistí z povrchů koberců, s vyšším i nižším vlasem, veškerý prach, drobky, zažrané skvrny od vína, čaje, kávy nebo jiných tekutin či mastné skvrny. Dokáže si poradit se zadupanými a zapadanými drobnými krátkými chlupy z domácích miláčků, kartáče vyčešou a uvolní do nádobky na špinavou vodu i zamotané vlasy či delší srst ze zvířat. Dokonalý pomocník, kterého si zamilujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *