Ozdobte si interiér biokrbem a zpříjemněte si podzimní i zimní atmosféru volných večerů

Už jste slyšeli o možnostech, které přináší krby na biolíh? Jde o praktické a vzhledově velmi povedené domácí spotřebiče, které si pořídíte za pár tisíc korun a úplně pozměníte ráz celého pokoje. Jejich velkou předností je, že se dají použít nejen v rodinných domech, ale i v bytech nebo na chalupách. Není potřeba, abyste si kvůli nim zřizovali komín, při hoření totiž stejně jako člověk tvoří jen kysličník uhličitý a vodu. Naprosto dostačující je, když po dohoření krátce vyvětráte.

Kde se dají biokrby umístit

Na výběr máte několik typů biokrbů. Jedná se o biokrby nástěnné, volně stojící nebo vestavné. Není potřeba provádět žádné stavební úpravy, krb jednoduše umístíte tam, kde jej chcete mít a začnete používat. Stejně tak je možné jej libovolně přemisťovat.

S biokrby se i ohřejte

Jestliže vás zajímá otázka ohřevu prostředí, kde je krb umístěn, počítejte s tím, že sice vytopí danou místnost, ale nejde o primární funkci tohoto typu krbu. Jeho účel je spíše estetický, to, že z něj vychází i teplo, je spíše přidružená hodnota.

Jistě vás potěší, že plamen zažehnete během chviličky, stejně tak jako jej v případě potřeby uhasíte. Nebudete se muset starat o dřevo, brikety, uhlí či jiné otopy, postačí koupit si biolíh.

Díky příslušenství si krb dotvoříte dle svého vkusu

K dispozici je i mnoho druhů příslušenství, které vám použití způřjemní. Jde jednak o zmiňované biolíhy, ale také o dekorační polínka a kameny, bezpečností sklo, reflexní ohniště, vonné éterické oleje a misky pro jejich umístění, konzoly a další.

Každý krb tak můžete vypadat zcela odlišně. Kupříkladu v obývacím pokoji můžete vytvořit elegantní model, kdežto v ložnici si vytvoříte krb s nádechem venkova díky použití dekoračních polínek, šišek atd.

Navštivte webové stránky biokrb-levne.cz a pořiďte si biokrb, který budou chloubou vašeho domova. Zamilují si jej děti i vy, dospělí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *