Luxusní perkálové povlečení z kolekce JOY – hraj si s barvami!

Potřebujete si koupit nové povlečení a tentokrát chcete skutečnou kvalitu, která dlouho vydrží? Pokud jste si zatím nevybrali, rádi bychom Vám doporučili nové perkálové povlečení z kolekce JOY od českého výrobce, společnosti Stella Ateliers.

Co je to perkál?

Jedná se o velmi jemnou a hustou tkaninu, vyrobenou z kvalitní bavlny. Perkál (Percal) je již mnoho let oblíbený v mnoha evropských zemích (např. v Itálii, Francii nebo Portugalsko), postupně se ale začíná čím dál více prosazovat i v ostatních státech. Nově se začalo perkálové povlečení dovážet i do České republiky a objednat si jej můžete i Vy, aniž byste museli platit za drahé poštovné ze zahraničí.

Hlavní výhody perkálového povlečení

Perkál patří mezi nejlepší materiály na výrobu povlečení. Díky jeho jedinečným vlastnostem se Vám bude krásně usínat a už nikdy se nebudete chtít vrátit k obyčejnému levnému povlečení z tržnice nebo hypermarketu. K největším výhodám této látky patří zejména:

  • perfektní tepelné vlastnosti (v létě Vás příjemně ochladí, v zimě naopak zahřeje)
  • povlečení saje pot a přizpůsobí se teplotě Vašeho těla
  • dokonalá izolace – materiál, kterým je povlečení naplněno, tak nikdy nepronikne přes povlak (ani to nejmenší prachové pírko)
  • velmi dlouhá životnost, perkál bez problémů zvládne i mnohonásobné praní
 • povlečení je ušito ze 100% bavlny o vysoké kvalitě a maximální pevnosti

 

Kolekce JOY ve 20 barvách

Nová kolekce perkálového povlečení JOY, kterou exkluzivně nabízí společnost Stella Ateliers, nabízí výběr hned z 20 různých barev. Velkou výhodou je navíc možnost nakombinovat si jednotlivé barvy podle Vašeho přání – celá sada se skládá z 8 ks – tvoří ji povlečení na dva velké polštáře (70 x 90cm), dva střední polštáře (50 x 70cm), dva malé polštáře (40 x 40cm) a dvě peřiny (140 x 200cm). Můžete si tak vybrat až 8 různých barev v jedné sadě a zkombinovat si jednotlivé odstíny přesně podle Vašeho vkusu. V případě, že by Vám nevyhovovaly dané rozměry, lze si povlečení objednat i v jiných velikostech.

Důležité vlastnosti luxusního povlečení JOY

  • látka, z níž je povlečení vyrobeno, pochází z Itálie
  • samotné povlečení vyrábí česká společnost Stella Ateliers
  • každý z 8 ks je samostatně zabalen v textilním sáčku s logem výrobce
  • hmotnost povlečení je 120 g /m2
  • zapínání funguje na principu tzv. hotelové kapsy
  • každý zákazník si sám vybírá kombinaci barev
 • možnost vyrobit povlečení na míru, v takových rozměrech, jaké Vám budou vyhovovat

 

Z jakých barev si mohu povlečení JOY vybrat?

Luxusní povlečení z perkálu se aktuálně vyrábí ve 20 barvách, konkrétně se jedná o červenou, fialovou, světle fialovou, tmavě fialovou, tmavě šedou, barvu bílé kávy, šeříkovou, světle šedou, béžovou, světle fialkovou, antracitovou, barvu Bahama, lososovou, oranžovou, tmavě růžovou, trávovou, zelenou, světle modrou, zelenkavou a žlutou. Záleží jen na Vás, zda si např. vyberete komplet všechno v jedné barvě, upřednostníte kombinaci dvou barev nebo si zvolíte veselý mix, kde každá část bude mít jinou barvu.

Kde je možné toto perkálové povlečení koupit?

Pokud budete mít o perkálové povlečení kolekce JOY zájem, můžete si jej objednat na internetových stránkách společnosti Stella Ateliers. Ta se zaměřuje zejména na výrobu a prodej luxusního povlečení z nejlepších materiálů a její web najdete na adrese http://www.stellaateliers.cz/.

Údržba perkálového povlečení

Povlečení z perkálu je velmi kvalitní, aby Vám ale dlouho vydrželo, je potřeba se o něj správně starat. Když jej budete prát v pračce, musíte ji mít puštěnou na teplotu maximálně 40°C, v případě žehlení pak může mít žehlicí plocha max. 150°C. Povlečení se nikdy nesmí bělit pomocí prostředků, jenž uvolňují chlór, a nesmí se ani chemicky čistit. Pokud budete tyto zásady dodržovat a o povlečení dobře pečovat, vydrží Vám mnoho let a pořád bude vypadat stejně dobře.