V Chuchli najdete vše potřebné. A o bydlení tu není nouze

Velká Chuchle je známá hlavně díky svému závodišti, kde se konají tradiční koňské dostihy. Kromě toho jde ale také o ideální místo k bydlení.

Tato okrajová část Prahy umožňuje vynikající spojení s centrem velkoměsta, stejně tak se odtud lze snadno dostat na dálnici D1 nebo naopak směrem na pražské letiště. Zároveň odtud můžete vyrážet na výlety po středních Čechách, ať už na Berounsko nebo do Českého krasu.

Na kopci nad Velkou Chuchlí se nachází i Chuchelský háj. Zde si můžete projít místní naučnou stezku, nebo navštívit tamní lesní ZOO, ve které si prohlédnete polární lišku či muflony a navíc se ještě občerstvíte.

Kvalitní bydlení v Chuchli

V samotné Velké Chuchli přitom najdete vše, co potřebujete. Tato městská část má mateřskou i základní školu, kromě toho tu funguje pošta, pobočka Městské knihovny v Praze, ordinace obvodního lékaře i veterinární pohotovost.

O nabídku kvalitního bydlení není ve Velké Chuchli nouze. Například na severovýchodním svahu, shodou okolností přímo nad závodištěm, vzniká obytná čtvrť Vily Chuchle. Postupně tu má vyrůst více než stovka luxusních rodinných vil pro všechny, kteří mají zájem o bydlení na úrovni.

Zájemci budou mít na výběr z různě velkých dispozic, od menší čtyřpokojové vily po vícegenerační stavbu 7+kk & 1+kk – záleží na jejich potřebách. Ve většině případů je součástí luxusních vil i terasa s uklidňujícím výhledem na pravý břeh Vltavy.