Pořiďte si obývací stěnu a mějte v obýváku pořádek

Obývací pokoj zařizujeme s rozvahou a vybírejte si raději menší kusy nábytku – otevřené nebo zavřené závěsné skříňky a police. V obýváku nenechávejte nikdy nepořádek, to by v něm i ty nejluxusnější obývací stěny zanikly. V současné době lidé netouží ukazovat svůj majetek a tak se skříně nepřeplňují porcelánem, soškami a jinými tretkami. Preferuje se jednoduchost, účelovost a vzdušnost. Rafinovaně vám krásu jednoduché obývací stěny pomůže zvýraznit i originální obraz nebo výmalba. Co se stylu týče, tak je stále velký zájem o klasiku, kombinuje se nový styl se starým, retro je v módě, ale také moderna, starožitný a rustikální nábytek.

Stylové obývací stěny – vítězí variabilita

A pokud chcete být trendy tak ponořte obývací stěny do zeleně. Velmi hezky vypadají pokojové fontánky, designéři doporučují je zkombinovat s přírodními vzory. Nic nepokazí ani květinové tapety a svěží interiérové barvy. Trh nabízí nábytek, který je přímo určený na výstavu květin. Květiny se staví i do čela postele, dokonce v křesle a ve stolech jsou zabudované držáky na květiny. Tento dekorativní styl se nazývá skandinávský styl. Rostlin vhodných pro dekoraci je velmi mnoho, nechybí ani exotické. Tato ohromně estetická svislá zahrada nejen, že okysličuje prostor, ale navíc pohlcuje škodliviny.

Moderní obývací stěny – skvělá inspirace

Sháníte obývací stěny? Volte raději neutrální a barevně jednoduché kombinace. Na experimenty si pozvěte odborníka. V prvních dvou odkazech naleznete úžasnou inspiraci a zajímavé informace o nábytku včetně fotografií. A kde se dnes vydáme za nákupy? Do největšího internetového obchodu s nábytkem v Česku t-nabytek.cz, který je ověnčen certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky. Doprava ZDARMA, bezvadný klientský servis, rozumné ceny, snadný výběr ve filtru v levém sloupečku​ – zkrátka prodejní kategorie. Přejeme příjemné nakupování!