Elegance a funkčnost v jednom. To jsou praktické termosklenice, které využijete nejen na kávu

Teplotně izolační sklenice jsou určeny ke konzumaci jak teplých tak studených nápojů. Na první pohled vypadají velmi dobře a dokážou povznést úroveň každého setkání do výšin elegance. Použijete je na párty pro konzumaci studených nápojů a domácí limonády, při setkání s přáteli k popíjení kávy, jejíž strukturu můžete zvenku obdivovat. Nápoj si v termosklenici navíc udrží po dlouhou dobu své původní vlastnosti a především teplotu.

Izolační výkon a krása v jednom

Borosilikátové sklo, které stojí za vzhledem i funkcí termoizolačních sklenic zamezuje v případě naplnění studenými nápoji kondenzaci vody na povrchu sklenice. Díky tomu zpříjemňuje jejich konzumaci především v horkém počasí. Z termosklenic můžete popíjet ledovou kávu, ale i obyčejnou vodu, která zůstane dlouho příjemně chladná. Skleničky na kávu z borosilikátového skla jsou vzdušné a moderní design jim dodává na neotřelosti.

Každý kousek je originál

Termosklenice mají dvojité stěny, díky kterým je téměř nemožné vyrobit je strojově. Každá tedy musí být ručně vyfouknuta. To sice zvyšuje náklady na jejich výrobu, na druhou stranu máte ale jistotu, že si kupujete naprosto originální kousky, které nikdo jiný nemá. Skleněná základna skleniček obsahuje hydrofobní membránu, která se stará o vyrovnání tlaku mezi stěnami sklenice. Ten vzniká v důsledku rozdílných teplot.

Žáruvzdorné sklo jen tak něco neporazí

Odolává totiž nejen teplotám, ale také mechanickému poškození a chemickým látkám. Díky tomu zůstane i při nepříliš šetrném zacházení dlouho jako nové. Mýt jej můžete ručně anebo v myčce a občasný pád nebude znamenat katastrofu. Termoizolační skleničky na kávu jsou zkrátka dobrou investicí do vybavení, které bude dlouho plnit svoji funkci a odolá zubu času. Moderní nadčasový design se navíc postará o to, že budou skvěle doplňovat každou kuchyni a vždy budou působit svěže. Díky tomu si budete moci kdykoliv vychutnat opravdu kvalitní kávu s výjimečným vzhledem i v pohodlí vlastního domova. Stačí jen znát tajemství její přípravy. Přestože to na první pohled možná nevypadá, na přípravě dobré kávy opravdu nic není. ZDE můžete zjistit, jak na to a vybrat si pro sebe ten nejvhodnější způsob.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *