Robotický mop iRobot Braava 320

Určitě neustále řešíte, na čem si ušetřit čas, který budete věnovat sami sobě a ne povinnostem. Každý domácí pomocník, který usnadní práci, přijde jistě vhod a to hlavně proto, že místo toho, abyste se zabývali domácími pracemi, můžete svůj drahocenný čas věnovat jiným věcem, takovým, které vás budou bavit. Abyste si ušetřili námahu při úklidu, tak si pořiďte tichý robotický mop iRobot Braava 320. V čem je unikátní? IRobot vám pečlivě uklidí i zamete, udělá vám radost při úklidu. Tento robot vám tedy jak jsme již zmiňovali, jak zamete, tak i vytře, proto za vás udělá dvě práce najednou.

Pokud doma máte domácího mazlíčka, anebo děti, pak tento přístroj jistě oceníte. Díky tomu, že je tento robot velmi tichý, můžete jej využít i v noci, kdy spíte. Probudíte se tak do krásné a uklizené domácnosti. Výborně vám uklidí i pod postelí pod nábytkem a kolem stěn. Snadný a pohodlný úklid je to, co vám zaručí náš iRobot Braava. Budete jeho funkcemi nadšeni a již nikdy více nebudete muset vyndávat kbelík s hadrem, abyste si doma uklidili. Na překážky reaguje velmi citlivě, nenaráží do nábytku. Utěrky se uchytí velmi snadno. Jsou vyrobeny z mikrovlákna. Mop je vhodný na všechny typy podlah, to znamená i na podlahy plovoucí.

Pokud se bojíte toho, že vám mop spadne ze schodů, tak toho se bát vůbec nemusíte. Má speciální čidla, která pádu ze schodů zabrání. Mop vaší podlahu dokonale zbaví mastnoty, map, nečistot a prachu. Poté, co vám domácnost dokonale uklidí, se odjede mop nabít sám na své místo. Utěrky, kterými mop uklízí, jsou pratelné. Na mokrý úklid se používá utěrka modrá, na suchý potom utěrka bílá. Navigace je uzpůsobena tak, aby byl čistý každý kout ve vaší místnosti. Zjednodušte si práci ve vaší domácnosti a nechte úklid na robotovi. Přijďte domů a mějte uklizeno. To není sen, toto je realita, která může být i u vás doma, pokud si tento mop pořídíte.