Developerský projekt Byty na Vackově uchvátí všechny vaše smysly

Unikátní bytové jednotky rozdělené do pěti objektů rozprostřených podél ulice Malešická, přesně tak by se dal charakterizovat developerský projekt Byty Na Vackově. Postupně vzniká dalších 342 velkoryse řešených bytů a ateliérů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Objekty nesoucí se v moderním duchu volně navazují na již realizované projekty v ulicích Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově.

Vackov jakožto poklidná část Horního Žižkova nabídne vedle nadstandardních bytů ještě pět nebytových prostor pro podnikatele a firmy. Postupnou revitalizací dané lokality vzniká rezidenční a obchodní centrum a developerské projekty Praha reagují na nedostatek kvalitního bydlení na trhu.

Čisté architektonické řešení

Prémiový projekt navrhlo přední architektonické studio MS Architekti. Důraz kladlo především na čistotu, ale současně věnovalo dostatečnou pozornost nejen každému objektu, ale i samotným bytům a ateliérům. Budovy s dvanácti nadzemními podlažími nejsou jednolité, jejich exkluzivita je v členitosti a asymetrii.

Reprezentativní byty disponují balkony a lodžiemi. Přízemní jednotky mají zahrádky, které poskytují dostatečné soukromí. Protože jsou na novostavby Praha kladeny vysoké nároky, je důležité svěřit práci do rukou opravdových profesionálů.

Luxusní byty s neopakovatelným výhledem

Dokončení první části, tedy konkrétně třech objektů, je plánováno na konec roku 2020. V první polovině roku 2021 by se tak do 160 bytů mohli nastěhovat první majitelé. Další dva objekty s celkem 182 byty budou dokončeny na přelomu roku 2020 a 2021.

Rezidenční projekty a nové byty Praha buduje společnost Metrostav Development, která si potrpí na výjimečné a nadčasové architektuře, užitné hodnotě a odpovědnosti k životnímu prostředí. Specializuje se nejen na bytové domy, ale i komerční budovy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *