Regál do obýváku? Proč by ne!

V obchodě nebo ve skladu jsou regály naprosto běžnou věcí. Své opodstatnění mají i ve sklepě a na půdě – na zavařeniny, oblečení po dětech, nepoužívané hračky či sezónní vybavení. Ale v obývacím pokoji? Kdo to kdy slyšel?

Regálové systémy v obývacím pokoji jsou určitě dost nestandardním vybavením, a ne každý pro něj má pochopení. Jedno je ale jisté. K industriálnímu stylu perfektně ladí.

Otevřené úložné prostory jsou trendy

Vysoké skříně z obývacích pokojů mizí, nahrazují je police, poličky, případně komody kolikrát bez dvířek. Trendy je minimalismus a vzdušnost a tomuto stylu prostě dvířka neodpovídají. Otevřené police v obývacích sestavách najdete velmi často, tak proč je nenahradit rovnou za regály?

Industriálně laděný interiér

Kov si své místo v domácnostech nachází často a v industriálním stylu je nezastupitelný. Proto k němu ladí i kovové regály. Nepůsobí to studeně, když pokoj doplníte o útulnější prvky. Důležité jsou zelené rostliny, správně vybraná sedačka (nejlépe kožená) a také kombinace s dalšími teplejšími materiály, jako je dřevo.

Regál je dekorace

Regál v obývacím pokoji může sloužit jako úložný prostor. Police jsou však otevřené, a tak je potřeba v nich udržovat pořádek. Mělo by jít spíš o designový prvek, takže se hodí do nich umístit rostliny, knížky, rámečky s fotografiemi.

Najděte si ten svůj

Kolik vlastně takový kovový regál stojí? Je dražší než klasický dřevěný nábytek? Jaké jsou v nabídce velikosti? To všechno zjistíte na webu výrobce Storagecz.cz, který provozuje dokonce online návrhář regálů. Sami si zvolíte počet polic, rozměry, nosnost a jiné parametry. K ničemu se nezavazujete, hned dole pod svou sestavou vidíte její celkovou cenu a také časovou dostupnost. Podle toho se sami rozhodnete, zda o ni máte zájem a uskutečníte objednávku, nebo nikoliv.

A pokud si na regálový systém do obývacího pokoje netroufáte, možná by se vám hodil aspoň v tom sklepě nebo na půdě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *