Potřebujete rychle zařídit úvěr?

 

Pocítilo vaše podnikání úpadek? Dostali jste se do finančních nesnází? Potřebujete rychle zařídit úvěr? Nemůžete čekat dlouhé dny, týdny a měsíce na vyřízení? V tom případě vyzkoušejte náš nebankovní sektor, který pracuje opravdu překvapivě rychle.

Hypotéka bez registru

Jedná se o podnikatelský úvěr. Hypotéka bez registru je ve své podstatě podnikatelský úvěr. Mohou si jej sjednat pouze podnikatelé čili firmy a OSVČ.

Se získanými penězi můžete financovat jakékoliv potřeby ve firmě nebo v podnikání. Ať už půjde o zcela běžné provozní náklady nebo koupě nového majetku, zařízení a vybavení, ale může jít i o zaplacení dluhů, vyplacení mezd zaměstnancům, můžete s penězi doplatit veškeré faktury, dluhy, sociální a zdravotní, vymanit se z exekucí, zvolit konsolidaci půjček, vyplatit zástavy a spoustu dalšího. Peníze zkrátka a dobře můžete ve firmě či v podnikání použít jakýmkoliv způsobem. Nikdo vám nebude diktovat, na co smíte a na co nesmíte peníze použít. Takže je jen na vás, co zvolíte.

Podnikání na vzestupu

Sehnat peníze pro podnikání bývá občas složité. V bankách po vás žádají samé listiny, papíry, výkazy, musíte si dojednávat zbytečně moc schůzek a vše je zmatené a složité. Naštěstí jsou zde i jiné způsoby, jak získat úvěr. V bance vás mohou odmítnout a pokud jste se již s odmítnutím setkali, zřejmě to bylo z důvodu špatného registru. To znamená, že máte třeba nějaký drobný záznam. Můžete mít samozřejmě i větší problémy, například exekuce, a to vám v bance nepůjčí v žádném případě, proto jsme zde my s naší výhodnou nebankovní hypotékou bez registru, kde si nemusíte vůbec lámat hlavu s tím, jestli máte nějaký záznam v registru dlužníků.

To samé platí v případě hypotéky bez dokládání příjmů, ani zde není problém vyřídit jednoduchý úvěr šitý přímo vám na míru. Splácet totiž můžete 1-30 let, dle vašich možností a představ.

Vyplácíme až 70 % z odhadu nemovitosti. Předem nic neplatíte. Nevadí registry ani nízké příjmy. V případě těchto podnikatelských úvěrů nevadí ani nízká daňová přiznání. Potřebujete peníze na exekuce? Jste ve finanční tísni? V tom případě vám velice rádi pomůžeme. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí a garantujeme nízké splátky a nízkou úrokovou sazbu, podobnou té, kterou znáte z běžných bankovních institucí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *