Hledáte způsob, jak jednoduše a rychle oživit interiér? Pořiďte si nalepovací hodiny na zeď

Mnoho majitelů domů a bytů často přemýšlí, čím by pozměnili vzhled té či oné místnosti. Někdo uvažuje o koupi nového koberce, jiný o doplnění stěn o tapety, další chtějí pořizovat novou sedačku a mnohé jiné. Vzhled obývacího pokoje i jiných však můžete změnit zcela jednodušeji. Stačí pořídit si nástěnné hodiny, které budou originální, zajímavé a upoutají pozornost. Podle toho, jaký typ a v jakém stylu zvolíte, vnesete do prostoru zcela jiný nádech.

Hodiny, které zaujmou

Je mnoho nástěnných hodin, které vás mohou oslovit. Jestliže hledáte takové, které se jen tak nevidí, vsaďte na nalepovací hodiny na zeď. Fungují úplně stejně, jako klasické, jediný rozdíl je v tom, že je nalepíte přímo na stěnu. Vybírat můžete z mnoha provedení, koupit lze např. model, kdy jsou namísto číslic použiti motýlci, moderní a zářivé jsou pak např. moderní hodiny na zeď Crystal III. Ty si můžete právě nyní zakoupit se slevou 40 % z původní ceny.

Jak jinak změnit vzhled místnosti?

Máte vyhovující hodiny a chcete se inspirovat, čím jiným by se dal vzhled pokoje pozměnit? Další možností jsou nástěnné police. I když se to nezdá, díky tomu, že se na ně dají uložit různé věci, umí změnit ráz prostoru. Navíc police nemusí být nutně dřevěné či skleněné v klasické podobě, na kterou jsme zvyklí. Velmi působivé jsou moderní univerzální police ve tvaru zakulaceného obdélníku či čtverce. Dají se pořídit v bílém provedení, nebo barvené, kdy je vnitřní strana černá, nebo v různých barvách. Na policích mohou být pro originalitu umístěna písmena, což ještě podtrhuje jejich moderní styl.

Police na zeď využijete jak v obývacím pokoji, tak v pracovně, dětském pokoji i v dalších místnostech domu. To, co jste neměli kde umístit, nebo suvenýry, jimiž se chcete pochlubit, budou rázem viditelné a dány ostatním na odiv.

Navštivte internetové stránky luxusna.cz a vyberete si nástěnné hodiny, police na zeď nebo třeba stolky, postele, židle, dekorační předměty, zrcadla a mnohé jiné. Na jednom místě nakoupíte mnoho vybavení, které je kvalitní, hezké a bez něhož se doma neobejdete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *