Zakrývací plachty typové i na míru – to je firma Plachty Štěpáník

Zakrývací plachy bývají nezbytností ke každému rodinnému domu či zahradě. Zakrytí chrání materiál a předměty před nepříznivým počasím i znehodnocením.

Odolné zakrývací plachty pro dům i zahradu

Firma Plachty Štěpáník nabízí kašírované polyetylenové krycí plachty vhodné k ochraně věcí a materiálu před přímým sluncem a mrazem. Nezbytností bývají pro zakrývání bazénů, již zmíněného stavebního materiálu, dětských pískovišť i dřeva. Na plachty se kladou vysoké požadavky, pokud jde o jejich tepelnou odolnost. Tu sortiment Plachty Štěpáník splňuje. Odolává teplotám -40 °C až 60 °C. Zakrývací plachty se prodávají vždy nepromokavé. Díky tomu se hodí i na zakrytí dřeva či jiného materiálu, který musí zůstat v suchu, protože by jej poškodil déšť a tající sníh. Jde rovněž o zahradní nábytek, především ten ze dřeva.

Plachty, které drží

Každá krycí plachta má po obvodu oka. Ta zjednodušují nejen manipulaci s plachtou, ale slouží zejména k upevňování plachty kolem zakrývaných věcí. S oky zajistíte plachty před odfouknutím, ale i manipulovat s nimi bude možné bez rizika jejich poškození.

Plachty v žádaných rozměrech i na míru

Plachty Štěpáník zakoupíte v nejžádanějších rozměrech. K dispozici je má firma v modré a v zelené barvě, ale též bílé a průhledné. Potřebujete jiný rozměr plachty? Nechte si vyrobit plachty na míru. Objednávku stačí zaslat na e-mail nebo zavolat. Na míru jsou plachty dodávány do 10 pracovních dnů. Takto si máte možnost nechat vyrobit přesné plachty na bazény, zahradní stroje, auta, na vlečky, dokonce jako opláštění pergoly i přístřešku se dřevem. Plachty se vyrábí v gramáži 200 g/m2. Plachty na míru, to nejsou jen atypické plošné rozměry. Vyrobené plachty mohou být rovněž kruhové a 3D.

Pokud poptáváte běžné plachty – zakrývací plachty, vagónové plachty, autoplachty, stínící sítě, či doplňky k jejich uchycení, koupíte je v e-shopu Plachty Štěpáník. Všechny produkty má e-shop skladem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *