Originální svatební dar

Letní měsíce si zamilované páry velmi rády vybírají pro stvrzení svého dlouholetého vztahu v podobě svatby. Plánování svatby vyžaduje pečlivou přípravu, ke které patří zejména vybrání oddávajícího místa, rezervování míst obvykle v oblíbené restauraci snoubenců, nachystání pozvánek a v neposlední řadě výběru fotografa. Svatba znamená radosti, ale i starosti nejen pro snoubence, ale i jejich blízké a hosty, neboť zatímco Vaše kamarádka má již delší dobu vybrané svatební šaty, v nichž se chce cítit jako princezna a líbit se zejména svému nastávajícímu manželovi, Vy si marně lámete hlavu nad tím, jakým svatebním darem byste zamilovanému páru mohla udělat radost? Nechejte se inspirovat společností Firma na zážitky.

Na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/originalni-svatebni-dar/ najdete celou řadu originálních dárků. Dárkem ze společnosti Firma na zážitky můžete Vašim přátelům vyjádřit, jak jim na Vás záleží. Patří-li Vaši přátelé mezi vášnivé romantiky, pak je určitě nadchnete romantickou plavbou s piknikem. Během tříhodinové plavby se zkušeným kapitánem si sami budou moci Vaši přátelé zvolit tempo jízdy a vychutnat si tak klid a pohodový výlet krásnou přírodou.

Potrpí-li si Vaši přátelé na dobrém jídle, pak je nadchnete voucherem na gurmánské zážitky. V hotelu Kristin Hrádek, který byl původně využíván jako letní sídlo knížecí rodiny či lovecký zámeček. Pochutnat si budou moci na vybraných staročeských specialitách. Po vydatné večeři budou moci Vaši přátelé podniknout procházku v národním parku Českého Švýcarsku!