Originální nábytek u vás doma

Vybíráte nábytek v katalozích a žádný neodpovídá vašim představám? Co takhle popustit uzdu fantazii a nechat si zhotovit nábytek přesně dle vašich představ? Nábytek Marek je špičkové truhlářství v Praze, jež se zabývá tvorbou nejrůznějších druhů nábytků i oprav vašeho poškozeného vybavení.

Zbrusu nová ložnice s masivní dřevěnou postelí. Zdroj: https://www.truhlarstvi-marek.cz/nabytek-do-loznice-fotogalerie/

Nábytek na míru

Firma působí na českém trhu přes 20 let a od té doby vybavila již nespočet domácností i firem skvostnými kusy nábytku. Máte oblíbený typ dřeva a rádi byste si z něj nechali vyhotovit atypický stolek, skříň či třeba postel? Stačí vytvořit nezávaznou poptávku a probrat s odborníky vše potřebné. Zdarma vám vyhotoví návrh, který dokreslí vaše představy a přejde se k realizaci. Doprava do 30 km je zdarma.

Vybavení vinného sklípku zvládnou odborníci z Nábytku Marek levou zadní. Zdroj: https://www.truhlarstvi-marek.cz/jiny-nabytek-na-zakazku-fotogalerie/

Kuchyně s 3D návrhem

Koupě i montování kuchyně je náročnou záležitostí. Nejlepší cestou je nechat si poradit od kuchyňského architekta, který vás nenechá šlápnout vedle. Dle vámi poskytnutých informací a požadavků vám architekt navrhne kuchyň podle vašich představ a dle možností vašich prostor. Pro srovnání je možné vyrobit rovnou hned několik 3D návrhů kuchyní zcela zdarma.

 

Jestliže vás zajímá, kolik by vás realizace vysněného nábytku stála, vytvořte nezávaznou poptávku! Za zeptání nic nedáte a vybírat můžete ze široké škály materiálů. Na hotový výrobek navíc získáte záruku po dobu 36 měsíců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *